Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
64 900 € 950 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 938 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
590 000 € 320 € / sq.m.
  • Area: 1870 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
34 200 € 170 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
53 100 € 270 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
44 800 € 370 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
295 000 € 610 € / sq.m.
  • Area: 487 sq.m.
  • Plot Area: 956 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
31 900 € 160 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
34 200 € 290 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
271 400 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 922 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
87 300 € 620 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3