Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
58 200 € 450 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
38 400 € 320 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
361 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
25 600 € 370 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
74 500 € 620 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
33 700 € 750 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 675 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
126 900 € 470 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
65 800 € 660 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
27 400 € 320 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2