Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
142 100 € 870 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
64 000 € 520 € / sq.m.
  • Area: 123 sq.m.
  • Plot Area: 1305 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
29 100 € 230 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
34 800 € 390 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 685 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
34 900 € 270 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
26 800 € 300 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
69 900 € 580 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
115 300 € 720 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 532 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
57 600 € 800 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
40 800 € 410 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3