Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
50 000 € 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
108 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
89 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
36 000 € 410 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 790 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
59 000 € 450 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
239 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
75 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
180 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 272 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
54 500 € 990 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 270 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
195 300 € 950 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2