Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
50 700 €
  • Storey: 4
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 1
For Sale
109 600 € 870 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4