Compare properties

Real estate in Bulgaria on the map

Found 7703 listings:
For Sale
49 500 € 970 € / sq.m.
  • Area: 51 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 1
For Sale
50 700 € 890 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 1
For Sale
90 800 € 670 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 2
For Sale
46 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 1
For Sale
58 400 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 7
  • Bedrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.