Compare properties

Property price in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
50 100 € 810 € / sq.m.
  • Area: 62 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 1
For Sale
76 600 € 750 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 2

Property prices in Bulgaria - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 7703 objects.