Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
134 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
45 400 € 490 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 2
For Sale
106 700 € 670 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Storey: 6
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 2
For Sale
32 500 € 320 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
183 400 € 890 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3