Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
339 200 € 970 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3100 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
6 135 500 €
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
For Sale
292 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
516 900 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 703 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
153 000 €

Flat, Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia

Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia Details
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storey: 2