Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
235 500 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 986 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
398 800 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1444 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 309 000 € 5 130 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1289 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
686 700 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 517 sq.m.
  • Plot Area: 1512 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
655 200 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 485 sq.m.
  • Storeys count: 2