Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
304 900 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 633 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
660 700 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 259 sq.m.
  • Plot Area: 474 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
400 700 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 344 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
873 100 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 618 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
436 600 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
295 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
342 400 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
188 300 € 800 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 2541 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
235 500 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 986 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
943 900 € 1 800 € / sq.m.

Gorgeous house, Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia

Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia Details
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 2393 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
240 900 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 63 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 1
For Sale
685 500 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 492 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 3