Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
802 300 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
204 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
311 500 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 183 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 156 300 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 579 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
537 600 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 644 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
204 800 €

House, Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia

Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia Details
  • Plot Area: 652 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
265 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Plot Area: 1002 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5