Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
507 400 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 844 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
467 200 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
3 162 100 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 4499 sq.m.
  • Storeys count: 3
For Sale
802 300 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
204 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
311 500 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 183 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
389 400 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 849 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 793 400 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Storeys count: 4
For Sale
377 100 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 371 sq.m.
  • Plot Area: 1023 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3