Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
333 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 905 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
1 777 800 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 3602 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 10