Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
537 600 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 644 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 156 300 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 579 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
244 500 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 537 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
802 300 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 162 100 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 4499 sq.m.
  • Storeys count: 3
For Sale
467 200 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
507 400 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 844 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4