Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
327 800 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 574 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
415 100 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
648 900 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5