Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
611 800 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 580 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
328 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 977 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 238 900 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 486 sq.m.
  • Plot Area: 1240 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
233 600 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 469 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
288 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 843 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
329 900 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1046 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
332 100 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1107 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
327 800 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 683 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
288 000 € 770 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 406 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
198 800 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 171 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
268 800 € 790 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7