Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
32 901 000 ₽ 120 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 274 sq.m.
  • Plot Area: 951 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
23 338 000 ₽ 116 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 330 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
25 387 000 ₽ 169 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
22 579 000 ₽ 122 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 943 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
27 133 000 ₽ 165 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 605 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
31 118 000 ₽ 88 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1094 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
37 569 000 ₽ 85 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 1028 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 7
For Sale
28 651 000 ₽ 238 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1046 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3