Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
27 050 000 ₽ 208 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 183 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
17 715 000 ₽ 164 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
15 574 000 ₽ 177 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 652 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 739 000 ₽ 420 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 311 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
59 386 000 ₽ 198 000 ₽ / sq.m.

Fabulous house, Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia

Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 689 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
39 345 000 ₽
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2