Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
1 505 600 € 4 840 € / sq.m.
  • Area: 311 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
179 300 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 652 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 900 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 169 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2