Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
70 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
135 000 € 590 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 5050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
395 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Plot Area: 10010 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
126 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 9260 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
64 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
165 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 966 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
190 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
29 900 € 270 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 5650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
380 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 6300 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
50 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 13700 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
126 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 963 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
40 000 € 340 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 1049 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1