Compare properties

Real Estate in Kerimaeki

Found 29 listings:
For Sale
25 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 28 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 2
For Sale
194 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 2380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
75 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 1097 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
63 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 2140 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
46 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Plot Area: 48000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
64 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
165 000 € 240 € / sq.m.
  • Area: 676 sq.m.
  • Plot Area: 29500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
208 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 123 sq.m.
  • Plot Area: 1456 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
49 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 2050 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
68 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Plot Area: 1319 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1