Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
149 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
89 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 1109 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
118 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 5120 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
109 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 959 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
169 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 1170 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
183 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 499 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
189 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 486 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
249 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2222 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
85 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 6572 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
100 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 1175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2