Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
130 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 949 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
209 900 € 840 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 3587 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
249 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2222 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
85 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 6572 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
100 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 1175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
46 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 1810 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
146 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 1437 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
88 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 35 sq.m.
  • Plot Area: 3050 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
130 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
69 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 6740 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1