Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
55 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 20 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
49 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
49 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 59 sq.m.
  • Plot Area: 3220 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
40 000 € 620 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 342300 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
43 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 8812 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
40 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
36 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 31 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
35 000 € 440 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 4449 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1