Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
115 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1116 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
145 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1073 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
208 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 3526 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
198 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 3100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
190 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 3515 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
190 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
45 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 62 sq.m.
  • Plot Area: 1096 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
29 900 € 270 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 5650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2