Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
79 500 € 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 6066 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
79 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 1289 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
79 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Plot Area: 1724 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
54 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
49 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
49 000 € 220 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 11036 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
48 000 € 620 € / sq.m.
  • Area: 77 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
147 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 51 sq.m.
  • Plot Area: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
84 000 € 2 400 € / sq.m.

Other Rantasalmi, Finland

Rantasalmi, Finland Details
  • Area: 35 sq.m.
  • Plot Area: 7
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1