Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
79 000 € 810 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 916 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
71 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 79 sq.m.
  • Plot Area: 1093 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
45 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 20 sq.m.
  • Plot Area: 5520 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
35 000 € 350 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
68 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 3654 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
39 900 € 530 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 1055 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
37 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 20 sq.m.
  • Plot Area: 15
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1