Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
229 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 4887 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
179 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
179 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
297 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 2670 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
369 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 1830 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
126 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 9260 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
64 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
165 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 966 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
165 000 € 240 € / sq.m.
  • Area: 676 sq.m.
  • Plot Area: 29500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
168 000 € 3 110 € / sq.m.

Beautiful house, Savonranta, Southern Savonia, Finland

Savonranta, Southern Savonia, Finland Details
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 7460 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
129 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 2510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
208 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 123 sq.m.
  • Plot Area: 1456 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
69 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 2032 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1