Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
142 000 € 360 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1948 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
245 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 921 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 6108 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
295 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 3102 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
119 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1560 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
180 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 3777 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
249 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
115 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 1177 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1