Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
95 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
227 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 1035 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
129 500 € 780 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
110 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 878 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
69 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 903 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
980 000 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 1087 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
166 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 2160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
587 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1782 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
108 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 655 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
80 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3