Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
217 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 1221 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
95 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 14280 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
264 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
149 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 1190 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
115 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 1177 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
159 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1561 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
349 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 6547 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
159 500 € 910 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 16060 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
165 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 2887 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1116 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
145 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1073 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
208 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 3526 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2