Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
80 000 € 2 000 € / sq.m.

Other Kokkola, Finland

Kokkola, Finland Details
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
179 000 € 1 190 € / sq.m.

Other Taipalsaari, Finland

Taipalsaari, Finland Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 550 000 € 5 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 26200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4