Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
84 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 15 sq.m.
  • Plot Area: 9805 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
280 000 € 2 150 € / sq.m.

Other Imatra, Finland

Imatra, Finland Details
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
59 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 1232 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
60 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1361 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
64 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 77 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
65 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3