Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
42 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
45 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 79 sq.m.
  • Plot Area: 964 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
42 000 € 370 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 1385 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
69 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 1767 sq.m.
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 5
For Sale
208 000 € 3 330 € / sq.m.

Other Savitaipale, Finland

Savitaipale, Finland Details
  • Area: 63 sq.m.
  • Plot Area: 4
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
190 000 € 2 380 € / sq.m.

Other Ruokolahti, Finland

Ruokolahti, Finland Details
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 3
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
179 500 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 859 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
25 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 28 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 2