Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
223 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 1135 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 949 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
209 900 € 840 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 3587 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
325 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 1907 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
199 800 € 1 010 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 7860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
269 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
67 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 27 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
375 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Plot Area: 11050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
140 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1448 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
98 000 € 610 € / sq.m.
  • Area: 161 sq.m.
  • Plot Area: 4930 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
350 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 12980 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
379 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2262 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
315 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 8192 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1