Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
249 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2222 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
85 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 6572 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
100 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 1175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
439 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 1040 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
78 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 1825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
35 000 € 510 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
67 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 27 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
88 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 35 sq.m.
  • Plot Area: 3050 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
127 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 664 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
349 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 304 sq.m.
  • Plot Area: 1067 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
149 000 € 810 € / sq.m.
  • Area: 183 sq.m.
  • Plot Area: 940 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
350 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 5650 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
230 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 14920 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
163 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 2266 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2