Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
109 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 959 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
169 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 1170 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
183 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 499 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
189 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 486 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
129 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
189 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
287 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 191 sq.m.
  • Plot Area: 3715 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
488 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 2440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
325 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 1907 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
199 800 € 1 010 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 7860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
269 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
46 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 1810 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
146 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 1437 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
118 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 998 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
75 000 € 490 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 737 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
132 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2