Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
600 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 8937 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
99 000 € 460 € / sq.m.
  • Area: 217 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1501 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
119 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
156 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2