Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
126 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 1860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
260 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 12350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
210 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 2894 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
195 000 € 1 710 € / sq.m.

Beautiful house, Suomenniemi, Southern Savonia, Finland

Suomenniemi, Southern Savonia, Finland Details
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
179 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 4398 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
45 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 62 sq.m.
  • Plot Area: 1096 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
129 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 2510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
208 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 123 sq.m.
  • Plot Area: 1456 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
30 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 738 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1