Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
163 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 2266 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
72 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 6066 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
270 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 6657 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
219 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 5382 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
72 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2077 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
87 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 19822 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
75 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 1128 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
159 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 1928 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
129 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 1360 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
81 500 € 540 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 74261 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
105 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 1124 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 1248 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
62 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 1501 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1