Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
44 000 € 460 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
58 000 € 2 520 € / sq.m.

Other Imatra, Finland

Imatra, Finland Details
  • Area: 23 sq.m.
  • Plot Area: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
39 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
109 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
35 000 € 490 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
39 800 € 390 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
75 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 1097 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
179 500 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 859 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2