Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
29 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 5300 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
30 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 32 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
3 980 000 € 6 760 € / sq.m.
  • Area: 589 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 2
For Sale
59 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 13200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
148 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
188 000 € 2 890 € / sq.m.

Other Kouvola, Finland

Kouvola, Finland Details
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 3260 sq.m.
  • Storeys count: 1
For Sale
53 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 3540 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
55 000 € 1 570 € / sq.m.

Other Mikkeli, Finland

Mikkeli, Finland Details
  • Area: 35 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
68 000 € 2 430 € / sq.m.

Other Pielavesi, Finland

Pielavesi, Finland Details
  • Area: 28 sq.m.
  • Plot Area: 2050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
89 000 € 3 710 € / sq.m.

Other Ihamaniemi, Finland

Ihamaniemi, Finland Details
  • Area: 24 sq.m.
  • Plot Area: 2820 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1