Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
745 000 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 582 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
140 000 € 770 € / sq.m.
  • Area: 182 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
120 000 € 600 € / sq.m.

Other Ima, Central Macedonia, Greece

Ima, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
120 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 262 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
120 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 248 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 1004 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3