Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
13 026 000 ₽ 67 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 1511 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
32 998 000 ₽ 226 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 644 000 ₽ 34 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 165 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
28 657 000 ₽ 159 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
13 894 000 ₽ 213 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 4475 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
27 788 000 ₽ 146 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
17 802 000 ₽ 148 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2