Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
500 000 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 700 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
850 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 4077 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
410 000 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
390 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 000 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
Price on request
  • Area: 975 sq.m.
  • Plot Area: 16400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 6