Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
250 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
380 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 1963 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
80 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
100 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
Price on request
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
144 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 1
For Sale
65 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 62 sq.m.
  • Plot Area: 79 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1