Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
45 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
370 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 395 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 000 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 5700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
140 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2