Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
850 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 386 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
170 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 332 sq.m.
  • Plot Area: 4120 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 5
For Sale
190 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3