Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
340 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 5700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
2 800 000 € 8 050 € / sq.m.
  • Area: 348 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
400 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 845 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 1
For Sale
155 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2